|
๐ FREE Rug with Spring Flooring Purchase |
| Wear Layer | 20 mil |
|---|---|
| Width | 12" |
| Installation Method | Float |
| Overall Thickness | 5 mm |
| Brand | Coretec |
| Length | 24" |
| Construction | Solid Polymer Core |
| Install Where | On/Above/or Below Grade |
| Edge Style | Enhanced Painted Bevel |
| Carton Size (sq/ft) |
Fill out the form below, and we will be in touch shortly.
Fill out the form below, and we will be in touch shortly.