|
๐ FREE Rug with Spring Flooring Purchase |

| Wear Layer | 20 mil |
|---|---|
| Width | 18" |
| Installation Method | Float |
| Overall Thickness | 6 mm |
| Brand | Coretec |
| Length | 36" |
| Construction | Solid Polymer Core |
| Install Where | On/Above/or Below Grade |
| Edge Style | Tiny Bevel |
| Carton Size (sq/ft) |
Fill out the form below, and we will be in touch shortly.
Fill out the form below, and we will be in touch shortly.